Kurumsal

Kurumsal

Doğal taş pazarına yeni bir soluk getiren firmamız uzun yıllar önce küçük bir atölye ile iş hayatına başlamış ve butik projelerin uygulamalarını üstlenmiştir. Zaman içerisinde aldığımız prestijli projeler bizi kurumsallaşma anlamında zorunlu kılmıştır. 2000 li yılların başlarında İstanbul Anadolu Yakasındaki depomuzu kurarak ülkemizin bir çok ilinden tedarik ettiğimiz doğal taşları toptan ve perakende olarak satmaya başladık. Evet bu işi çok sevdik; o kadar çok sevdik ki 2005 senesinde Kaan Granit in maden sahası içerisinde granit ocağı açtık. Halihazırda rödevanslı olarak çalıştırmaya devam ettiğimiz granit ocağından Türkiye nin dört bir yanına granit küp taş ve granit bordür temini sağlıyoruz.

 

On yılı aşkın süredir en kaliteli doğal taş ürünlerini siz değerli müşterilerimize uygun fiyat politikası ve en kısa zaman biriminde teslim etme gayreti içerisinde olan firmamız 1500 m2 lik alan üzerinde ürünlerini teşhir etmektedir. Türkiye nin en büyük doğal taş üreticilerinden temin ettiği taşları toptan ve perakende olarak satmakta olan firmamız, tedarik ettiği ürünlerin kalitesi açısından üst düzey hassasiyet göstermektedir. Genel olarak üç ana kategoride ürün tedariğinde bulunmaktayız. Bunlar sırası ile:

 

– Peyzaj Taşları

– Dekoratif Taşlar

– Yapay Taşlar

 

Ekip anlamında alaylı olmanın yanında eğitimli bir kadro kurma çabası içerisinde olan firmamız deposunda bir peyzaj mimarı çalıştırmaktadır. Güvene dayalı bir ticari kavram içerisinde hareket etmeyi üslup edinmiş olan bizler, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyuyoruz.

 

Uzun yıllar birlikte olmak dileği ile…

 

Yaşar BAŞKARA

Genel Müdür